נילי דרוק - ייעוץ זוגי

טיפול זוגי

"איך נוצרים נישואים מאושרים? כל גבר ואישה שואלים זה את זה השאלה הזאת... התשובה, לדעתי, מצויה בתגלית ההדדית שמגלים שניים שנישאים: כל אחד מהם מגלה את הצורך העמוק של האחר ומספק את הצורך הזה" (פרל בק).

במערכת זוגית טובה ומאושרת ישנה הערכה, חברות, אהבה, אינטימיות, שותפות, ראיית האחר, צמיחה הדדית, אמון וביטחון. זוגות רבים מרגישים ש"לא טוב להם": האשמות, אי הסכמה, כעסים, מריבות, בגידות, חוסר הערכה, התרחקות, תחושת בדידות... המרחב הטיפולי מאפשר להבין את משמעות הריקוד הזוגי: הבחירה הלא מודעת בבן/בת הזוג, זיהוי הדפוסים ההרסניים בתוך הקשר, בניית היכולת האמפתית והתקשורת הזוגית . הטיפול מוביל לשינוי חיובי מהותי במערכת היחסים בין בני הזוג.

יועצי נישואין בעמק חפר
נילי דרוק

נילי דרוק - מטפלת זוגית ומשפחתית ומדריכה מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול במשפחה בעלת ניסיון רב בתחום הטיפול הפרטני, הטיפול הזוגי והמשפחתי. בוגרת לימודי פסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב.
הקליניקה ממוקמת בבית יצחק (עמק חפר). במשך שנים נערכים בקליניקה טיפולים מסוגים שונים כגון טיפול נפשי, ייעוץ נישואין, טיפול זוגי וטיפול משפחתי: ליווי משפחות בתהליכי פרידה וגירושין והדרכת הורים להתמודדות עם ילדים בגילאים השונים.

נילי דרוק ב"אסיפת הורים" בערוץ 2

נייד.......................050-5282820
דרך האילנות 27, בית יצחק שער חפר